سوالات متداول

سوالات عمومی

ورود و پروفایل

مراجعه حضوری

برنامه تمرینی

برنامه غذایی

لایو

پرداخت

کلاس چربی سوزی 8 جلسه میباشد ( هر جلسه بین 35 تا 40 دقیقه ) و هزینه آن مبلغ 300 هزار تومان میباشد .

استفاده از کفش حین تمرین اختیاری میباشد چرا که استفاده از کفش حین تمرین باعث محافظت از مچ پا شده ، در عین حال عدم استفاده هم باعث تقویت عضلات کف پا میشود .

معمولا اول هر ماه شروع دوره های جدید لایو می‌باشد اما با توجه به برنامه های سفر استاد ممکن است زمان شروع دوره تغییر کند . بدین منظور بعد از ثبت نام در دوره حتما پنل خود را چک کنید تا از اخبار و تغییرات مطلع باشید .

کلاس های لایو دوشنبه و چهارشنبه هرهفته راس ساعت 17:30 در بستر سایت ( بدون نیاز به فیلتر شکن ) برگزار می‌گردد .

طراحی تمرینی جلسات فانکشنال هست ( یعنی ترکیبی از تمرینات استقامتی ، قدرتی و هوازی )

شما بدون هیچ وسیله‌ای هم میتوانید در کلاس شرکت کنید اما به صورت کلی ( یک جفت دمبل ۱ کیلو و یک جفت دمبل ۲ کیلو و یک عدد کش پیلاتس بنفش ۲ متری ) توصیه می‌شود که تهیه کنید * جایگزین دمبل در ترم های اول میتوانید از بطری آب معدنی کوچک و بزرگ استفاده کنید

خیر، خانم ها و آقایان همه می‌توانند در این کلاس شرکت کنند و محدودیتی وجود ندارد

بله،پس از اتمام کلاس شما می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت لایو به ویدئو ها دسترسی داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید : دسترسی به جلسات سیو شده فقط تا پایان دوره + 1 هفته اضافه تر ( برای جبران جلساتی که شرکت نکردید ) می‌باشد .

بله، ین کلاس برای کاهش وزن ، فُرم دهی ، افرایش دامنه حرکتی مفاصل ، افزایش تعادل و سلامتی کُل بدن بسیار مفید است .

دسترسی به جلسات هر دوره فقط تا پایان زمان دوره ( پایان ۸ جلسه ) + ۱ هفته اضافه تر در انتهای دوره ( برای جبران جلساتی که جا موندید )، از طریق سایت و پنل کاربری در دسترس می‌باشد

کلاس های لایو حدودا بین 35 الی 40 دقیقه می‌باشد

در صورت عدم استفاده از جلسات در پایان دوره جلسات سوخت می‌گردد و امکان موکول کردن آن به دوره بعد و یا استرداد وجه وجود ندارد .

عزیزانی که سابقه آسیب دارند قبل از اقدام به ثبت‌نام ، حتما باید از پزشک متخصص خودشان در خصوص انجام تمرین اجازه کسب کنند و در صورت صلاحدید و تایید پزشک با رعایت احتیاط و در دامنه حرکتی کم و با شدت پایین می‌توانند تمرینات را انجام دهند .

در طول انجام هر جلسه شما فقط تصویر ما رو دارید و ما شما رو نمیبینیم پس از لحاظ پوشش میتونین با هر لباسی که راحت هستین تمرین کنید

متأسفانه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنید.