سوالات متداول

سوالات عمومی

ورود و پروفایل

مراجعه حضوری

برنامه تمرینی

برنامه غذایی

لایو

پرداخت

به صورت کلی برنامه ها برای 3 هفته طراحی میشه و شما بعد از اتمام 3 هفته میبایست رژیم جدید دریافت کنید تا دچار استپ وزنی نشوید در مسیر

بله، عزیزان شیرده می‌توانند از طریق تکمیل فرم اطلاعات فردی رژیم شیردهی تهیه کنند .

خیر . رژیم برای دوران بارداری طراحی نمیشود .

برنامه های رژیم غذایی برای یک هفته شما طراحی می‌شود ( از شنبه تا جمعه ) و می‌بایست به مدت 3 هفته آن را تکرار کنید و بعد از اتمام سه هفته مجددا اقدام به دریافت برنامه جدید کنید تا بدنتان دچار استپ نشود و بتوانید مسیرتان را به بهترین شکل ادامه داده و به نتیجه مطلوب برسید .

ضمن احترام مدت زمان ارسال رژیم و خدمات بین 24 الی ۴۸ ساعت متغییر می‌باشد چرا که در بعضی موارد بررسی اطلاعات بیماری مراجعین به طول می انجامد.

به طور کلی ریزش مو در رژیم امری طبیعی است، اما اگر بیش از حد باشد باید بررسی های تکمیلی انجام شود و مراجعه به پزشک داخلی و انجام آزمایش چکاپ توصیه می‌شود . یک سری موارد در طول رژیم می‌تواند به کاهش ریزش مو ناشی از رژیم هم کمک کند که شامل موارد زیر می‌باشد : 1. استفاده از مولتی ویتامین مینرال روزی 1 عدد 2.پودر سبوس برنج روزی دو قاشق غذاخوری 3.از قرص سیستین ب6 استفاده کنید.

هوس شیرینی و تمایل به خوردن خوراکی‌های شیرین، می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد ، مصرف کربوهیدرات‌ها باعث ترشح سروتونین، یک ماده شیمیایی در مغز، می‌شود. شکر یک نوع کربوهیدرات است، اما کربوهیدرات‌های دیگری نیز وجود دارند که حاوی فیبر و مواد مغذی مورد نیاز بدن ما هستند، مانند غلات کامل، میوه‌ها و سبزیجات لذا با تغییر سبک زندگی ، داشتن رژیم غذایی اصولی و جایگزین کردن مواد مغذی و مفید به تدریج این عادت از بین رفته و جای خود را به عادات سالم می‌دهد .

بله می‌توانید ، رژیم غذایی اصولی 70 درصد مسیر کاهش وزن هست و برای عزیزانی که سابقه آسیب دارند یا به هر دلیلی نمیتوانند تحرک داشته باشند بسیار تاثیرگذار است . اما در نظر داشته باشید رژیم غذایی و برنامه تمرینی به صورت همزمان تاثیر بسیار بالاتری خواهد داشت چرا که با داشتن تحرک و فعالیت ورزشی شما در پروسه چربی سوزی و تحریک عضلانی قرار می‌گیرید و با رژیم غذایی اصولی به آن جهت می‌دهید .

دوست خوبم ، استاد رضا ناصری بر این باور هستند که هیچ کدام از گروه های مواد غذایی نباید در رژیم غذایی افراد به صورت کامل حذف شود (رژیم سفره : پیشنهاد استاد ) ، مگر در شرایط ویژه که در اینصورت در فرم اطلاعات فردی با توضیحات شما بهترین و مناسب ترین رژیم بهتون پیشنهاد داده می‌شود .

متأسفانه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنید.