رضا ناصری

وب سایت رسمی استاد رضا ناصری

رضا ناصری

8 ساله بودم که برای نخستین بار فوتبال را درک کردم، و نخستین بار در 13 سالگی به طور حرفه‌ای در تیم پاس به عنوان دروازه بان در زمین سبز حضور پیدا کردم. بدون شک هیچ موفقیتی بدون تحمل درد های فیزیکی و روانی میسر نیست، فوتبال هم برای من چنین بود. بیش از 3 دهه از عمرم را خالصانه صرف ورزش حرفه‌ای کردم. و بعد از کسب تجربه لازم، اقدام به اشتراک گذاری تجربیات حرفه‌ایم در قالب مربی در تیم های متعدد فوتسالی کردم. افتخار این را داشته ام که به عنوان سنگر بان در دروازه تیم ملی فوتسال ایران را حضور داشته باشم.

اما عمر ورزشی‌ام را محدود به فوتبال نکردم. معضل جدیدی را در جامعه هدف قرار داده‌ام، معضلی که کمتر به آن توجه شده و با عث تضعیف روحیه و انرژی روزانه خیل عظیمی از افراد جامعه شده است. حدود 20 سال است که بدور از عمل های مضر جراحی، و داروهای عوارض داره به مبارزه با چاقی و لاغری مفرط پرداخته ام، صرفا با ورزش. ورزشی نه فقط از جنس فیزیکی و جسمی، بلکه ورزیدن افکار و روان افراد. طی این مدت توانسته‌ام بیش از 80 تُن از اضافه وزن افراد را از سطح زمین کاهش دهم.
من رضا ناصری هستم. پسر ورزش ایران و سفیر سلامتی.
ناصری: برتری مس‌سونگون مقابل تاجیکستان خط و نشان خوبی برای رقبا است

ناصری: برتری مس‌سونگون مقابل تاجیکستان خط و نشان خوبی برای رقبا است

دروزاه‌بان اسبق تیم ملی فوتسال گفت: تیم مس با پیروزی مقابل تاجیکستان برای رقبای خود خط و نشان خوبی کشید و نشان داد که هنوز فوتسال ایران بالاتر از سطح آسیا است.

من بلوک متن هستم برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet ، consitetur adipiscing elit. Ut elit tellus، luctus nec ullamcorper mattis، pulvinar dapibus leo.
X