یا لاغر میشی، یا باید لاغر بشی!
info@rezanaseri.com
تهران، خیابان فرمانیه
09913902290
مارا دنبال کنید
جستجو
جستجو
0
تهران، خیابان فرمانیه
09913902290

لاغری مرد “دویست و سی کیلویی” با تمرینات رضا ناصری!

رضا ناصری کارشناس و مربی ورزشی که این روزها به “قاتل چربی” معروف شده، توانست آقا سید، این مرد پر همت که با وزن حدود ۲۳۰ کیلو جهت مشاوره و آنالیز به مرکز لاغری و تناسب اندام استاد ناصری مراجعه کرده بود را طی تقریبا ۲ ماه و نیم به وزن ۱۹۳ برساند!
آقا سید، حدود ده سال قبل عمل اسلیو انجام داده بود که متاسفانه بازگشت داشت و به وزن ۲۵۰ رسید!
پس از آن با رعایت رژیم غذایی به وزن ۲۳۰ کیلو رسید که به استپ وزنی برخورد کرد. پس از آن متاسفانه نتوانست وزن کم کند! ضمن اینکه وزن بالا باعث ایجاد درد و ناراحتی های جسمی فراوانی از جمله درد پاها و کمر و زانوان را برای وی به همراه داشت.
پس از مراجعه به مرکز لاغری و تناسب اندام رضا ناصری، و شروع تمرینات زیرنظر مستقیم ایشان، توانست طی دو ماه و نیم از ۲۳۰ کیلو به ۱۹۲ کیلو برسد!!!! کاهش وزنی حدود ۳۸ کیلو! ضمن اینکه کل دردهای فیزیکی وی هم تقریبا بهبود یافته اند.
دیگه آقا سید، از درد پا و کمر و اضافه وزن شکایت ندارد، چون می داند که تازه اول راه سلامتی و تناسب اندام قرار داره. کسی که ۳۸ کیلو اضافه بار و زمین گذاشته، باز شر باقی اضافه وزنها هم قطعا میتواند رها شود.
رضا ناصری، به جرات نشان داد که قاتل چربی است! این انگیزه ای که وی در وجود شاگردانش ایجاد میکند، سلامتی، تناسب اندام، لاغری و سبک زندگی جدید را به همراه خواهد داشت.

جهت دریافت مشاوره حضوری با شماره ۰۹۹۱۳۹۰۲۲۹۰ تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

چت
1
هر سوالی دارید در واتساپ بپرسید
سلام
چطور می تونم کمکت کنم؟