برای کاهش وزن به چند کالری نیاز دارم؟

برای کاهش وزن به چند کالری نیاز داریم

این سوالیه که خیلی از مراجعین و شاگردانم از من میپرسن.

رژیم غذایی می تواند تا ۷۰ درصد از موفقیت شما در کاهش وزن را نشان دهد. بنابراین باید بدانید که ۱ کیلوگرم چند کالری دارد و برای کاهش وزن روزانه چقدر کالری نیاز دارید. و نسبت به اون به راحتی می توانید برنامه غذاهای سالم تنظیم کنید.هیچ استاندارد خاصی برای فرمول و همچنین پاسخ صحیح به این سوال وجود ندارد که ۱ کیلوگرم برابر با چند کالری است زیرا ۲ واحد مختلف اندازه گیری وجود داره.می توان آنها را به شرح زیر تعیین کرد: ۳۵۰۰ کالری = ۱ کیلوگرم یا ۱۰۰۰ کیلو کالری = ۰.۳ کیلوگرم.

میزان متوسط ​​کالری مورد نیاز برای کاهش وزن روزانه:زنان باید ۱۲۰۰ کالری در روز مصرف کنند.مردان باید ۱۸۰۰ کالری در روز مصرف کنند.

مهم نیست چقدر می خواهید روند کاهش وزن را تسریع کنید، کالری کمتری از این مقدار دریافت نکنید زیرا بدن به انرژی کافی برای حفظ فعالیت های روز نیاز دارد.

برای کاهش ۱ کیلوگرم، چند کالری برای سوزاندن و مصرف نیاز دارید؟برای کاهش ۱ کیلوگرم، شما باید ۷،۷۰۰ کالری بسوزانید. بر این اساس، می توانید زمان مورد نیاز برای کاهش ۱ کیلوگرم را محاسبه کنید.با این حال، متوسط ​​کالری مصرفی به عوامل زیادی از جمله سن، قد، وزن، سطح فعالیت و وضعیت سلامتی بستگی دارد.اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، باید مطمئن باشید که تعداد کالری های اضافی را هر روز محدود کنید. برای انجام این کار، باید کالری که می سوزانید را کاهش دهید یا کالری بیشتری را از طریق ورزش یا ترکیبی از هر دو بسوزانید.هر هفته، شما باید حدود ۳۵۰۰ کالری بسوزانید تا از ۰.۵ کیلوگرم به ۱ کیلوگرم کاهش دهید، این بدان معناست که شما باید ۵۰۰ کالری در روز مصرف کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیپنل کاربریارتباط با ما